מוזיאון

מדעטק- מוזיאון הילדים בחיפה

מדעטק
Written by Rachel

מוזיאון המדע לילדים בחיפה מוזיאון מדעטק הוא מוזיאון מרתק ומפתיע בו תגלו באופן מיוחד ומרשים את העולמות המיוחדים של ההמצאות שמסביבנו.

מה נמצא במוזאון המדעטק?

המוזיאון יציג בפניכם שילוב מופלא של כל פלאי המדע, הטכנולוגיה, האטרקציות הייחודיות בנושא המיועדות לכל הגילאים, מיצגי הפעלה רבים ומשעשעים וכן את כל הכיף ממקום שיפעיל בכל רגע את כל הדמיון ואת כל החושים שלכם. לא רק ילדים נהנים מכל דקה בביקור בתוך מדעטק, אלא גם ההורים נסחפים לשלל החוויות המהנות ומחכימות שאפשר רק להכיר עם מוזיאון מדעטק. מדעטק מזמין מכל פינה בו לפגוש בהנאה עצומה את עולם המדע בדרך המעניינת והמושכת ביותר שתעשיר את הידע שלכם, המוזיאון מציג את ההמצאות הגדולות ומחוללות השינוי בהיסטוריה של האנושות בתחומי המדע, הפיזיקה או הכימיה באופן ובצורה המותאמות לילדים ולצעירים.  

מלבד המדעטק תוכלו למצוא מגוון פעילויות בעיר חיפה

זוהי הזדמנות יוצרת דופן לבקר בחיפה ולהתרשם מנופיה היפים, ובאותה העת להחכים רבות מנושאי טכנולוגיה ומדע בצורה המהנה והמיוחדת ביותר, החוויה בביקור במוזיאון תהיה בלתי נשכחת עבור ילדיכם ועבורכם כהוריהם, תחזרו מלאים בחוויות, בתיאורים ובסיפורים. במקום ניתן אף לערוך ימי כייף או ימי הולדת, ימי העשרה מאורגנים וכן סיורים מתואמים, והמוזיאון פתוח בכל יום.  במוזיאון יוכלו כל הילדים להרחיב את אופקיהם בצורה חווייתית אם בצורות משחק שונות של שעשועים, משימות היגיון, אשליות אופטיות, סרטים במימדים רבים ובאמצעות עוד מגוון גדול ורב של חוויות קסומות ומרגשות. מומלץ לבדוק את זמני הכניסה למוזיאון בהם חלים גם סיורים רבים במקום המתואמים מראש.

הנאה מובטחת לכל הגילאים

אם אתם סקרנים מטבעכם, חובבי ידע ושאלות, אוהבים להשתתף בפעילויות ויש לכם ראש פתוח וחכם, וגם אם לא, כל אחד ימצא בקלות רבה עניין רב בכל התערוכות במדעטק והמקום יקסים וירתק אתכם. ובוודאי המקום מתאים במיוחד כבילוי מצוין למשפחות עם ילדים בכל גיל, וגם לילדים הקטנים יותר מגוון של מוצגים ותערוכות מקסימות המותאמות להם במיוחד, מגוון הגירויים הגדול במקום ללא ספק יצור בהם רושם רב וכן יגביר את סקרנותם הטבעית לגלות עולמות חדשים ואחרים, ואף עבור ילדים מתחת לגיל חמש הכניסה למוזיאון היא בחינם.   

About the author

Rachel

Leave a Comment