קולנוע

הזמנת כרטיסים לסרט ברשת גלובוס גרופ

גלובוס גרופ
Written by Rachel

מה יותר מהנה וכייפי מאשר לשבת מול המחשב או מול הטלפון הנייד ולבצע הזמנת כרטיסים לסרט בגלובוס גרופ.

היתרונות של הזמנת כרטיסים מראש

תוכלו להזמין כרטיסים לסרט בגלובוס גרופ במגוון של מסלולים, תוכלו להעביר עוד ערב מהנה ומיוחד ולצפות בסרט עכשווי מרתק במגוון של נושאים ומכל התחומים. אם תבחרו לצפות בסרטי קומדיה, בסרטים מותחים, בסרטי דרמה, בסרטים עם השחקנים המפורסמים האהובים עליכם במיוחד, או אם הז'אנר האהוב עליכם בסרטים הוא סרטי אימה או אם תרצו לצפות  בסרט יחד עם הילדים וכל המשפחה, בגלובוס גרופ תשמרו לעצמכם מקום טוב ותוכלו להבטיח שהכרטיס שלכם שמור עבורכם, ובדיוק במקום הטוב ביותר שתרצו לשבת בו באולם.

אל תחכו לרגע האחרון

בייחוד אם אתם מתכוונים ללכת לצפות בסרט כקבוצה גדולה של יותר משני אנשים, מוטב לשמור באולם מקום מראש ולהזמין מראש את כמות הכרטיסים הרצויה באמצעות אתר גלובוס גרופ, כך תגיעו לאולם כאשר אתם יודעים שיש לכם כבר כרטיסים, וכמו כן אתם יושבים יחד באותה השורה זה לצד זה. אולמות קולנוע רבים מתמלאים במהירות בייחוד כאשר מדובר בסרט אהוב, בהקרנות בכורה או בסרטים המוקרנים בחופשות ובחגים, האולמות מלאים עד אפס מקום ובכדי למנוע מצב בו תגיעו לאולם הקולנוע ויאמרו לכם שכל הכרטיסים כבר אזלו, ולעיתים הכרטיסים אוזלים במהירות לכל ההקרנות, הבחירה של הזמנת כרטיסים לסרט באמצעות אתר גלובוס גרופ היא כדאית ומומלצת ביותר. כך תמנעו מעצמכם הפתעות לא נעימות וכן תמנעו הרגשה של אכזבה לא להעביר את היום שלכם בצפייה בסרט כפי שתכננתם מראש. כיום ניתן גם להזמין כרטיסים לסרטים ולשמור מקומות באמצעות האפליקציה של רשת הקולנוע הנבחרת, ישירות מהטלפון הנייד וכן לעדכן כך את שאר החברים או את שאר בני המשפחה לגבי מועד הצפייה ולגבי הסרט הנבחר. גם הם יוכלו להיכנס לאפליקציה ולראות בעצמם את רשימת הסרטים המוצגת וכן את מועדי ההקרנה הנוחים להם.

אז כל שנותר לעשות הוא להתחיל כבר עכשיו להזמין את החברים ואת כל בני המשפחה, לבחור יחד אתכם את הסרט הבא שתרצו לצפות בגלובוס גרופ מתוך המגוון הגדול של סרטים מעניינים ומרתקים מכל העולם היוצאים בכל רגע.  

מקווים שנהנתם מהכתבה מוזמנים לספר לנו את החוויות שלכם בגלובוס גרופ בתגובות

About the author

Rachel

Leave a Comment