כרטיסי אשראי

איך אפשר לקבל כרטיסי אשראי עם עמלות נמוכות יותר?

אשראי , אמריקן אקספרס, ישראכארט, ויזה
Written by Rachel

רבים לא יודעים זאת, אך מדיניות חברות האשראי אולי נראית לכם קשוחה, אך ישנן גם הטבות רבות שאתם יכולים לקבל באחזקה של כרטיסי אשראי

משל, אם אחד מבני הזוג הינו סטודנט עדיף לרשום את כל אותם כרטיסי אשראי ששייכים לכם על השם שלו, וכך ליהנות מפטור מעמלות רבות והטבות משמעותיות על אחזקת כרטיס אשראי עיסקי.

רבים בכלל לא בודקים את עמלות הכרטיס שהם משלמים. רבים בטוחים כי בגלל שמדובר בכמה שקלים בודדים בכל פעם, לא מדובר בסכום משמעותי ששווה להשיג הנחה עבורו. מה שהם לא חושבים עליו, הוא ששקלים בודדים הופכים בסופו של דבר למאות שקלים, ואפילו יותר. לכן, אם אתם רוצים להתנהל בצורה נכונה מבחינה פיננסית, הדבר מתחיל בחיסכון בשקלים הקטנים הללו שקל מאוד לחסוך בהם.

קבוצות מיוחדות

כפי שהזכרנו קודם, ישנם אנשים אשר משתייכים לקבוצות מיוחדות ויכולים לקבל הנחות משמעותיות באחזקה של כרטיס האשראי עיסקי שלהם. אלו יכולים להיות סטודנטים, חיילים, פנסיונרים ועוד. לכן, כאשר אתם עומדים להוציא כרטיסי אשראי בדקו אילו קבוצות זכאיות להנחות המיוחדות הללו, ובדקו האם יש לכם אפשרות לשייך את הכרטיסים לאחת מהקבוצות הללו – בין אם זה על השם שלכם או על השם של בן הזוג שלכם.

בירור של המידע הזה, אפילו עוד לפני שאתם מגיעים אל הבנק, יעזור לכם רבות ויאפשר לכם להיות מוכנים יותר להתמודדות עם הבנק ולקבל הנחות והטבות מיוחדות.

 

ניהול משא ומתן

כן, הבנק וחברות האשראי נראים כמו גופים קשוחים וחזקים מאוד, אך אם תדעו כיצד לנהל איתם משא ומתן בצורה נכונה אתם יכולים לקבל הטבות רבות אשר ישפיעו לטובה על התשלומים שלכם ועל המצב הפיננסי שלכם. אל תתביישו, ואם אתם לא יודעים כיצד לעשות זאת, קחו אתכם חבר, בן משפחה או אפילו יועץ פיננסי אשר יגיע אתכם אל הבנק ויסייע לכם לקבל הנחות משמעותיות, הטבות בדמי ניהול ועוד מגוון רחב של תוספות אשר יעזרו לכם לנהל חשבון בנק תקין יותר.

 

About the author

Rachel

Leave a Comment